Saudu Arābija – valsts, kuru mēs sasodīti mīlam! Kāpēc?

janvāris 4, 2008

Kas ta nu? Kāds skaļi var iespiegties, kāds klusi var iečukstēt ausī, bet pavisam noteikti Džordžijs no ASV baltā nama noteikti zina par ko es runāju…

bush-abdulah.jpg

Kas tā Saudu Arābija tāda īsti ir, no kurienes viņa nāk un ko viņa 5dienas vakaros pīpē? Par pīpēšanu gan nezināšu teikt, taču pavisam noteikti tā ir viena no ietekmīgākajām un lielākajām naftas lielvalstīm. Attēlā zemāk redzam kā zinātnieki ir izveidojuši pasaules karti nevis pēc teritoriālā principa, bet gan pēc naftas rezervēm, kuras atrodas valstī.

map01_450.jpg

Visai iespaidīgi, ne? Pirmās piecas naftas lielvalstis ir Islama valstis. Vai nav visai interesanti, ka pēc 11. septembra ASV sāka kultivēt masu mēdijos informāciju, ka Islams būtu ļauns, slikts un vispār fui-pē. Ne? Nu bet.. jebkurā karā taču vajag sabiedrības atbalstu, ne? Nu labi, labi… es drošvien esmu heiteris un man riebjas ASV ;). Turpmākās pārdomas atstāšu Jūsu ziņā…

Starpcitu lūk arī iemesls (pavisam noteikti tikai viens no iemesliem) kāpēc Džirdžijs no baltā nama tā mīl Saudu Arābijas princi. Ak, cik labi, kad ir kāds labs, sirsnīgs un … bagāts draugs. Pilnīgi var aizmirsties par saviem anti-gejiskajiem uzskatiem, pastaigājoties roku rokā, bučojoties utt. Good luck George! Jāatzīst, ka veiksme jau izsenis ir bijusi ASV pusē. Interneta plašumos uzkūlos virsū šim, diezgan garajam, rakstam (grāmatai?!) par ASV un Saudu Arābijas attiecībām no 1931-2002. Visai interesants materiāls ko palasīt pirms gulēt iešanas.

Advertisements

2 Responses to “Saudu Arābija – valsts, kuru mēs sasodīti mīlam! Kāpēc?”

  1. msmarii Says:

    Divkosība un sava labuma meklēšana. Domāju, ka ASV nevienā lietā pat mazo pirkstiņu nepakustinātu, ja no šīs darbības nebūtu kāds labums pašiem.

  2. M Says:

    و انا احب المملكة العربية السعودية وهي دولة جميلة


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: