Simbioze

novembris 6, 2007

 Ir nepieciešama galējību iepazīšana, apzināšana un izmēģināšana, lai rastu ceļu, kas saskan ar sevi. Tā nu lūk kāds pavecāks ieraksts, kas simboliski atgādina man par simbiozi. Citas personības un cita domāšana.

Rīts pienāca gausi. Viņš sēdēja savā ādas dīvānā un ik pa brīdim vēroja blakus guļošos sievieti. Viņas puskailā miesa izstaroja gaismu, kas reibināja, bet, iespējams, ka tas varēja būt arī viskijs, kas jau stundām tika trekterēts kunģī. Lūpu sausums tiecās tikt remdēts pret glāzes stikloto apmali. Lēns, graciozs pieskāriens un pile pa pilei dzire lēnītēm tecēja kungā. Viņš smaidīja, jo reti, kad bī juties tik silti, tik omulīgi un patīkami. Viņš iekārtojās ērtāk savā dīvānā pārkrustoja vienu kāju pār otru, pastiepās, lai iemest vēl kādu pagali blakus sprakštošajā kamīnā un reizē veikli paķēris tālvadības pulti, ieslēdza kaut ko ļoti, ļoti izsmalcināti klasisku. Maigās mūzikas skaņas turpināja viņu remdēt un iemidzināt neparāstā baudā. Iekāre par būtību un esamību un tieksme pēc kārtējā malka darija savu. Malks pa malkam, pile pa pilei. Viņš sēdēja un vēroja… un jutās laimīgāks par tiem, kas steigā paskrēja viņam garām. Un vai tā ir sodāma vienaldzība?

Vai patiesība ir konstanta vai interpretējama? Jebkurā gadijumā jautājums sevī ietver daļu atbildes – patiesība ir. Gana būtiski ir noskaidrot individuālo izpausmi pret šo terminu, jo iespējams, ka vienai-daļai nemaz nav nepieciešams šāds vārds eksistenciālas bŗivības pašīzpausmei. Iespējams, ka indivīdam ir vajadzīgs individualitāte nevis Dievs, sekta vai mūzika. Jā, mūzika. Sieviete? Jā! Sieviete! Individualitāte bīda šo sūdu bedri uz vienu vai otru vai trešo redzamo dimensiju.

Advertisements

2 Responses to “Simbioze”

  1. hidari Says:

    Tā tai stāstā bī domāts tai brīdī


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: